Co mężczyźni mają wspólnego z pielęgnacją skóry?

Jeszcze jakiś czas temu to pytanie mogłoby paść w dyskusji, ale na szczęście ten czas już za nami i możemy powiedzieć głośno: Faceci mogą (i powinni) dbać o swój wygląd! No i tutaj pojawiamy się my!

Jeżeli chcesz poczuć się lepiej w swojej skórze to jesteśmy tu dla Ciebie, bo jej pielęgnacja to nasza specjalność. Niezależnie od tego czy na kosmetykach zjadłeś zęby, czy stawiasz swoje pierwsze kroki, dobierając odpowiednie produkty, postaramy się Ci pomóc stworzyć zestaw, dzięki któremu Twoja twarz będzie świetną wizytówką. Staramy się, żebyś mógł znaleźć maksymalnie dużo produktów do pielęgnacji, które Cię interesują, w jednym miejscu, więc jeżeli jest coś, co chciałbyś u nas zobaczyć, a jeszcze tego nie mamy – zostaw nam wiadomość!

jesteśmy tu dla Twojej skóry

Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w pielęgnacji skóry to mamy zestaw, który może Cię zaciekawić. SKEENBOX Basic zawiera wszystko, czego będziesz potrzebował, żeby Twoja skóra poczuła się lepiej, a Ty razem z nią.

Znajdziesz tam żel do mycia twarzy, krem nawilżający na dzień do twarzy, balsam do ciała (użyj go po kąpieli), peeling (używaj go raz w tygodniu) i ochronny krem do rąk (przyda Ci się kiedy na zewnątrz jest chłodno).

Każdy SKEENBOX jest dostępny w 3 wariantach:

  • do skóry tłustej
  • do skóry normalnej
  • do skóry suchej

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart